Działka z domkiem - ROD Grochowa (Gmina Piaseczno)
Grochowa gm. Piaseczno Pokaż na mapie ›
Dodane: Niedziela, 10 Maj, 2026 11:52
Promowane Regionalne
63 000 zł
202 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:312 m2
- Rodzaj działki:Ogródek działkowy
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 63 000 zł / 202 zł/m2
Opis oferty
Sprzedam prawa do działki ROD:Działka nr 140 o powierzchni 312 m² położona na terenie ROD Grochowa w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego (miejscowość Grochowa, gmina Piaseczno).
Na działce stoi drewniany domek w stanie jak na zdjęciach (w razie potrzeby mogę dosłać więcej). Działka posiada media - prąd i wodę (woda tylko w sezonie - wiosna-jesień). Na działce rosną jabłonie, borówki amerykańskie, jeżyny, winogrona pnące wokół domku, czarna porzeczka, bardzo duży rododendron, pnące róże, a droga obsadzona jest tujkami i bzem. Działka wyposażona również w ogrodowy kominek.
Koszt roczny za 2025 rok (opłata ogrodowa, członkowska, odpady, prąd i woda) wyniósł 965 zł.
Cena 63 000 zł, do negocjacji.
Chętne osoby zapraszam do kontaktu: 607 - pokaż numer telefonu -
Konto prywatne
Na Lento.pl od 10 maj 2026
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook